O Nas

Jesteśmy Ośrodkiem Rehabilitacyjno – Leczniczym. Istniejemy od 2012 roku.

W swojej ofercie mamy:

– rezonans stochastyczny

– terapię andulacyjną

– falę uderzeniową

– terapię FDM

– specjalistyczne masaże

– kinesiotaping i tapig drenażowy

– ćwiczenia indywidualne

– konsultacje neurologiczne

 

 

NASZ ZESPÓŁ

aaaaaniua (1)

lek. med. Anna Krawczyńska – absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, anestezjolog i internista,  pracuje w Ortopedyczno – Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym im. Wiktora Degi.

 

mgr Marta Warlich

Jestem fizjoterapeutką po Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Pracuje od 2012 roku posługując się wiedzą zdobytą w trakcie studiów oraz licznych szkoleń i kursów.

W swojej pracy stawiam na szczegółowy wywiad, co pozwala mi postawić prawidłową diagnozę. Specjalizuję się w walce z dolegliwościami bólowymi. Aby osiągnąć zamierzone efekty korzystam z różnych metod i technik (m.in. FDM, masaż leczniczy i drenażowy). Na co dzień przeprowadzam również zabiegi, które mają duże powodzenie w uśmierzaniu bólu oraz wspomagają samoregenerację organizmu (fala uderzeniowa, taping). Uzyskałam certyfikat terapii FDM (Fascial Distortion Model). Metoda ta jest niezwykle efektywna i szybka w leczeniu wielu urazów uciążliwych dolegliwości bólowych narządu ruchu.

Zdobyta wiedza pomaga mi prowadzić rehabilitację pourazową i ortopedyczną u pacjentów. Rekonwalescencję i leczenie wspieram najnowocześniejszymi metodami, jak i korzystając z klasycznych terapii. Układam zestawy ćwiczeń indywidualnych i pomagam w ich wykonaniu.

Zawsze stawiam na pogodną atmosferę i otwartą komunikację. Wierzę, że szczera chęć współpracy z obydwu stron przynosi lepsze i szybsze efekty.

Dodatkowo jestem instruktorką narciarstwa oraz nordic walking. Dzięki temu na co dzień spotykam się z urazami i przeciążeniami wywołanymi aktywnością fizyczną. W wolnym czasie trenuje do triathlonu, co pozwala mi poznać ból moich pacjentów na własnej skórze.

 

Natalia

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, kierunek fizjoterapia. Mam zaszczyt i szczęście wykonywać zawód medyczny, który nie tylko polega na pracy z człowiekiem ale także łączy różne gałęzie nauki.

Każda z osób leczonych jest inna, pacjenci różnią się między sobą nie tylko problemami z którymi trafiają do gabinetu ale i trybem życia, usposobieniem, predyspozycjami, przebytymi urazami, traumami a także otaczającym środowiskiem. Dlatego nie ma uniwersalnej terapii. Dobieram ją indywidualnie biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, dokładny wywiad, precyzyjne badanie oraz diagnostykę. Holistyczne spojrzenie pozwala dobrać optymalny plan leczenia oraz odpowiednie techniki.

Studia na kierunku Fizjoterapia zaszczepiły we mnie chęć rozwoju i poszukiwania rozwiązań problemów, które stawia przed nami ludzkie ciało. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę o nowe techniki oraz sposoby postrzegania dolegliwości pacjenta.

 

lek. med. Anna Stępniewska – neurolog